МБГК

МИ ВПЕВНЕНІ - МАЙБУТНЄ СТВОРЮЄТЬСЯ НАМИ СЬОГОДНІ!!

 

 

 

 

 

Оголошення про загальні чергові збори

09.03.2018

Повне найменування та місцезнаходження товариства: Приватне АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО  «МАЛО-БУЗУКІВСЬКИЙ ГРАНІТНИЙ КАР`ЄР» код ЄДРПОУ 05467694, місцезнаходження: вул. Шевченка, будинок 1,  с. Малий Бузуків, Смілянського району Черкаської області, 20740.

Дата, час та місце (із зазначенням номера кімнати, офісу або залу, куди мають прибути акціонери) проведення загальних зборів: «10» квітня 2018 року об 11:30 за адресою: вул. Шевченка, будинок 1, село Малий Бузуків, Смілянського району Черкаської області, 20740, зал засідань (адмінбудівля).

Час початку і закінчення реєстрації акціонерів для участі у загальних зборах: реєстрація акціонерів здійснюватиметься «10» квітня 2018 року з 10:00 до 11:00 години за місцем проведення зборів.

детальніше

 

3 січня 2018 року Президент Петро Порошенко підписав Закон України від 16.11.2017 р. №2210-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення ведення бізнесу та залучення інвестицій емітентами цінних паперів».

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Закон вирішує проблему розподілу акціонерних товариств в Україні на публічні і приватні за формальними ознаками, усуває дисбаланс у законодавстві і запроваджує європейські принципи у питанні визначення та регулювання публічних компаній.

Так, положеннями документу змінюється підхід до віднесення акціонерних товариств до публічних та приватних і пропонується відмовитись від фіксування в найменуванні акціонерного товариства його типу.

Також виключається вимога, що банки можуть бути не лише у формі публічних акціонерних товариств. При цьому на банки розповсюджуються вимоги з розкриття інформації, як і на публічні компанії, та встановлюються підвищені вимоги до корпоративного управління, зокрема в частині формування наглядової ради та її комітетів.

Крім того, Законом розширюється обсяг інформації та способи її розкриття для публічних акціонерних товариств і банків. Водночас скасовано обов’язок публікувати інформацію в одному з офіційних видань.

Документом передбачається зменшення обсягу розкриття інформації для приватних акціонерних товариств, запроваджується можливість надання інформаційних послуг на фондовому ринку приватними особами, а не лише НКЦПФР та його установами, а також посилюються вимоги до прозорості діяльності наглядової ради акціонерного товариства, обрання незалежних членів, розширюються її повноваження.

Нагадаємо, що цей закон (законопроект №5592-д) був прийнятий Верховною Радою 16 листопада 2017 року.

Джерело:Прес-служба Президента України

Наша компанія в цифрах

107

ПРАЦІВНИКІВ

1964000

КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ

57

РОКІВ ПЛІДНОЇ ПРАЦІ

100%

ВІДКРИТІСТЬ