МБГК

МИ ВПЕВНЕНІ - МАЙБУТНЄ СТВОРЮЄТЬСЯ НАМИ СЬОГОДНІ!!

 

 

 

 

 

Затверджено зміни до деяких нормативно-правових актів, які стосуються переведення зобов’язань в акції, та схвалила проект змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів.

Про це повідомила прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

Змінами, які стосуються переведення зобов’язань в акції, передбачено, щоджерелами збільшення статутного капіталу акціонерного товариства можуть бути додаткові внески, у тому числі грошові внески та права вимоги за грошовими зобов’язаннями, окрім прав вимоги за зобов’язаннями з виплати заробітної плати, а також за зобов’язаннями щодо сплати ЄСВ, податків і зборів та ін.

У разі оплати акцій правами вимоги за грошовими зобов’язаннями, такі зобов’язання товариства припиняються зарахуванням зустрічних однорідних вимог.

Документ найближчим часом буде направлено на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Проектом змін до Положення про розкриття інформації емітентами цінних паперів пропонується додати норму, згідно з якоюу складі квартальної та річної інформації емітенти забезпечених боргових цінних паперів розкриватимуть фінансову звітність поручителів (страховиків/гарантів).

Зміни до Положення оприлюднені на офіційному веб-сайті НКЦПФР для ознайомлення з ними і надання пропозицій та зауважень.

 

Наша компанія в цифрах

107

ПРАЦІВНИКІВ

1964000

КІЛЬКІСТЬ АКЦІЙ

57

РОКІВ ПЛІДНОЇ ПРАЦІ

100%

ВІДКРИТІСТЬ